STRONA GŁÓWNA          O FIRMIE          USŁUGI         AUTORYZACJE          CENNIKI          SERWIS          KONTAKT
Nasza oferta:Wideomonitoring

Systemy alarmowe

Centrale telefoniczne

Osprzęt do central telefonicznych

  - rejestracja rozmów
  - bramki VoIP
  - bramki GSM
  - systemy DECT
  - zapowiedź słowna

Telefony i telefaksy

Sieci teleinformatyczne

Domofony i bramofony
Osprzęt dodatkowyW swojej ofercie mamy również całą gamę urządzeń zewnętrznych współdziałających z centralami telefonicznymi lub działajacymi jako niezależne urządzenia rozszerzajace i uzupeniajace ich działanie.

Proponujemy Państwu takie rozszenia centrali jak:

Rejestracja rozmów
- umożliwia zapis treści rozmów wraz z identyfikacją numeru rozmówcy.

Bramki VoIP - umożliwiają korzystanie z coraz bardziej popularnej dziś telefonii internetowej. Można korzystać z nich podłączając do centralki jako kolejną linię miejską lub też do zwykłego aparatu telefonicznego. Rozwiązanie pozwala w znaczący sposób obniżyć koszty połączeń telefonicznych, szczególnie w przypadku rozmów na telefony stacjonarne oraz za granicę. Bramka umożliwia korzystanie z usług dowolnego operatora świadczącego usługi w standardzie SIP. Możliwe jest jej podłączenie do każdej centrali posiadającej wolne wyposarzenie miejskie analogowe.

Bramki GSM - czyli urządzenia, dzięki którym możliwe są połączenia poprzez standardową kartę SIM. Bramka może być podłączona do centrali telefonicznej jako linia miejska (lub wewnętrzna) bądź do standardowego aparatu telefonicznego. Zastosowanie takiej bramki umożliwia wykonywanie z aparatu na biurku połączeń komórkowych przez operatora GSM, które często są o wiele tańsze niż w przypadku połączeń z telefoni stacjonarnej.

Systemy DECT - czyli telefonia bezprzewodowa. Oferujemy systemy, dzięki którym telefon stacjonarny staje się mobilnym w określonym obszarze. Rozwiązanie bardzo wygodne w przypadku np. pracowników poruszających się w obrębie firmy czy zakładu. Dzięki takim rozwiązaniom mają zawsze przy sobie swój numer wewnętrzny.

Zapowiedź słowna - czyli systemy zapowiedzi, infolinii, dzięki którym osoba dodzwaniająca się do Państwa firmy sama wybiera z kim chce się połączyć. Systemy pozwalają na tworzenie wielopoziomowych menu, w którym można się poruszać poprzez wybieranie odpowiedniej cyfry badź numeru na klawiaturze telefonu.
Powrót

TELZAM S.C. G. Machoń & G. Zapała, ul. Kaczyniec 18 (1-piętro) 42-600 Tarnowskie Góry  
tel. +48 32 285 53 24 mobil: +48 508 192 507  fax: +48 32 788 18 08  
e-mail: telzam@telzam.com.pl