STRONA GŁÓWNA          O FIRMIE          USŁUGI         AUTORYZACJE          CENNIKI          SERWIS          KONTAKT
Nasza oferta:Wideomonitoring

Systemy alarmowe

Centrale telefoniczne

Osprzęt do central telefonicznych

Telefony i telefaksy

Sieci teleinformatyczne

Domofony i bramofony
WideomonitoringW kwestii poprawy bezpieczeństwa coraz większą popularnością cieszy się wideomonitoring. Odpowiednio wykonany system kamer, podłączony do rejestratora może skutecznie odstraszyć potencjalnych złoczyńców a w przypadku nieporządanego wydarzenia pozwala wyjaśnić jego okoliczności. Wideomonitoring prócz ochrony, może ułatwiać również nadzór nad czymś co chcielibyśmy przypilnować.

Nieustanny rozwój technologiczny wciąż wzbogaca asortyment urządzeń związanych z tą dziedziną. Dzieki czemu pozwala na realizję różnych koncepcji, niezależnie od trudności jakie niesie ze sobą lokalizja obserwowanego obszaru. Współczesne kamery, potrafią coraz dokładniej i tym samym wierniej rejestrować obraz również w trudnych warunkach, np. przy niedostatecznym oświetleniu. Warto dodać, że kamera w sposób inteligętny może dostosowywać swoje parametry do danego oświetlenia. Szeroki wybór obiektywów pozwala w zależności od potrzeb na szerokokątną obserwację danego obszaru bądź na dokładną rejestrację konkretnego punktu.

Medium, przy pomocy którego kamera przekazuje obraz może być tradycyjne, jak np. kabel koncetryczny podłączony do odbiornika (rejetratora lub jakiegoś wyświetlacza), ale może być nim również sieć komputerowa, internet, transmisja bezprzewodowa czy też nawet sieć GSM. Warto wspomnieć tutaj o kamerach IP, które będąc elementem sieci komputerowej umożliwiają oglądanie obrazu nie tylko w jednym konkretnym miejscu, ale w dowolnym poprzez internet. Pozwala to prowadzić obserwację na znaczną odległość i nie przywiązuje obserwatora do jednego miejsca. Dzięki temu możemy np. wyjeżdżając na wakacje, codziennie z innego miejsca na świecie zajrzeć do naszego domu. Aby to osiągnąć nie musimy posiadać wszystkich kamer tego typu. Mogą to być tradycyjne kamery podłączone do rejestratora, który prócz nagrywania tego co dzieje się w oczach kamer, posiada wbudowany serwer dzięki któremu można oglądać obraz z podłączonych do niego kamer za pośrednictwem internetu.

Nasza firma zajmuje się wdrażaniem systemów widoemonitoringu. Oferujemy dostawę, montaż, obsługę oraz usługi serwisowe pełnych systemów tego radzaju.

Zadaj nam pytanie.
Powrót

TELZAM S.C. G. Machoń & G. Zapała, ul. Kaczyniec 18 (1-piętro) 42-600 Tarnowskie Góry  
tel. +48 32 285 53 24 mobil: +48 508 192 507  fax: +48 32 788 18 08  
e-mail: telzam@telzam.com.pl