STRONA GŁÓWNA          O FIRMIE          USŁUGI         AUTORYZACJE          CENNIKI          SERWIS          KONTAKT
Nasza oferta:Wideomonitoring

Systemy alarmowe

Centrale telefoniczne

  - SLICAN
  - PLATAN
  - ELEKTRONIX
  - ELMEG
  - PANASONIC
  - SIEMENS
  - ALCATEL

  - zapytanie ofertowe

Osprzęt do central telefonicznych

Telefony i telefaksy

Sieci teleinformatyczne

Domofony i bramofony
Centrale telefoniczne firmy Slican z BydgoszczySlicanSLICAN sp. z o.o. jest producentem abonenckich central telefonicznych, oprogramowania, telefonów systemowych, konsol i bramofonów.
Własne Biuro Rozwojowe łączy najlepsze światowe aplikacje i podzespoły z polską myślą techniczną. Daje to produkty nowoczesne i niezawodne, zachowując jednocześnie oczekiwany przez klientów umiar cenowy.
W 2000 roku firma otrzymała Certyfikat ISO 9001. Kreowanie markowych polskich produktów o wysokiej jakości i poziomie użytkowym to jeden z głównych celów firmy.
Złote Medale na najważniejszych krajowych imprezach targowych za centrale telefoniczne CCA 2720 i inne są potwierdzeniem wysokiej pozycji rynkowej.
Slican MAC-6400


Serwer telekomunikacyjny MAC-6400  jest wysokiej klasy rozwiązaniem przeznaczonym dla dużych przedsiębiorstw i instytucji, wymagających obsługi kilkuset użytkowników sieci telekomunikacyjnej. Teraz dostępny również w wykonaniu jednopółkowym o pojemności do 160 portów (MAC-6400.EU-0SH) z własnym zasilaniem buforowym.

Elastyczne możliwości konfiguracyjne sprawiają, że MAC-6400 jest produktem, który sprawdzi się zarówno dla grupy 100 abonentów, jak i dla firm, które wymagają obsługi 640 abonentów wewnętrznych. Serwer oparty jest o jednorodną i kompletną platformę IT - znaną już z systemów CCT-1668. Obsługuje wszystkie rodzaje łączy oraz oferuje dowolność w stosowaniu kart wyposażeń niezależnie od konfiguracji. MAC-6400 zapewnia użytkownikom niezawodną komunikację głosową w oparciu o najnowsze technologie telekomunikacyjne – w tym transmisję rozmów przez zintegrowaną bramkę VoIP oraz wbudowane bramki GSM.

Zajrzyj na stronę producenta lub zapytaj nas.
Slican IPL-256


IP PBX serwer Slican IPL-256 to najnowszej generacji produkt, w którym zastosowano jednorodną platformę IT wykorzystującą technologię VoIP, GSM i TDM. Doskonała jakość i elastyczność stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań sieciowych VoIP nawet do 1000 użytkowników. Centrale IPL-256 charakteryzują się łatwością konfigurowania i tworzenia systemów, a sieciowanie i integracja jeszcze nigdy nie były tak proste. Wymaga montażu i konfiguracji przez autoryzowanego partnera Slican.

Zajrzyj na stronę producenta lub zapytaj nas.
Slican IPM-32


IP PBX serwer IPM-032 dzięki jednorodnej zaawansowanej platformie IT, zapewnia tanią komunikację VoIP już od podstawowej wersji produktu. Serwer charakteryzuje się elastycznością i modułowością. Do dyspozycji jest 6 lub 8 wolnych slotów, w których można zainstalować potrzebne klientowi interfejsy: porty analogowe AB, linie miejskie POTS, ISDN BRA / E1, linie miejskie VoIP, GSM, Up₀ / IP / SIP. Całość uzupełniają aplikacje własne i zewnętrzne, tworząc system taniej i bezpiecznej telekomunikacji dla firm nastawionych na sukces. Wymaga montażu i konfiguracji przez autoryzowanego partnera Slican.

Zajrzyj na stronę producenta lub zapytaj nas.
Slican IPU-14


Serwer telekomunikacyjny Slican IPU-14 jest produktem, który doskonale spełnia oczekiwania małych firm w zakresie nowoczesnej i wielozadaniowej telekomunikacji. Wbudowana brama GSM, brama VoIP, możliwość nagrywania rozmów, czy bezpłatna aplikacja bilingowa Slican BillingMAN zapewnią tanią i wysokiej jakości łączność. Wymaga montażu i konfiguracji przez autoryzowanego partnera Slican.
Niewielkie rozmiary kryją w sobie wielkie możliwości - właściwości centrali są identyczne jak dla serwerów o dużych pojemnościach adresowanych dla kilkuset abonentów. Teraz nawet małe i średnie firmy mogą z IPU-14 korzystać ze zunifikowanych usług - integracji z aplikacjami CRM, hotelowymi, pocztą elektroniczną i innymi. Dodatkowo serwer ma 4 wolne sloty pozwalają na rozbudowę o dodatkowe porty abonenckie lub linie. Serwer może być zainstalowany na ścianie, zasilany jest standardowym zasilaczem.

Zajrzyj na stronę producenta lub zapytaj nas.
Slican IPS-08


Kompaktowy serwer Slican z liniami GSM, VoIP i zintegrowanym nagrywaniem. Jednym słowem doskonałe rozwiązanie komunikacyjne. IPS-08 może pracować jako samodzielna jednostka lub być fragmentem rozproszonej sieci telekomunikacyjnej - łącząc biura w różnych lokalizacjach w ramach większej sieci serwerów IPL-256, IPM-032 lub MAC-6400. Wymaga montażu i konfiguracji przez autoryzowanego partnera Slican. IPS-08 dzięki wydajnym rozwiązaniom może być stosowana jako centrala IP lub brama VoIP. Niewielkie rozmiary, standardowy zasilacz sieciowy i przyjazna konfiguracja urządzenia powodują, że jest ono uniwersalnym, a jednocześnie zaawansowanym narzędziem komunikacji. Serwery serii IPS-08 dzięki integracji z aplikacjami zewnętrznymi - programami klasy CRM, hotelowymi, pocztą elektroniczną oraz współpracy z uniwersalnym Komunikatorem CTI Slican - są w pełni wystarczalnym i uniwersalnym produktem, który spełnia potrzeby komunikacyjne każdej firmy i organizacji.

Zajrzyj na stronę producenta lub zapytaj nas.
Slican CXS-0424


Najmniejszy serwer telekomunikacyjny Slican oferujący dostęp do wszystkich dróg komunikacji, po to by zapewnić tanią i wysokiej jakości łączność. CXS-0424 jest rozwiązaniem dla firm i biur, które wybierając jedno urządzenie korzystają zarówno z wbudowanych bramek VoIP  i GSM, rozbudowanego systemu zapowiedzi INVENIO  oraz możliwości nagrywania rozmów - funkcji wcześniej dostępnych tylko w dużych systemach lub wymagających instalacji kilku osobnych urządzeń. Wersja do 19'' zabudowy RACK.

Zajrzyj na stronę producenta lub zapytaj nas.
Slican ITS-0206


Jeśli potrzebujesz tanich internetowych rozwiązań telekomunikacyjnych - mamy rozwiązanie dla Ciebie. Mała centralka klasy IP to pomost między tradycyjną telefonią a telefonią internetową. Wystarczy dostęp do sieci. Analogowe linie miejskie (FXO) i porty IP (IPO), abonenci wewnętrzni (FXS) i abonenci IP (IPS), współpraca z telefonami VoIP SIP, aplikacjami softphone oraz telefonami i faxami analogowymi oraz bramofonami to standardowe funkcje i wyposażenia centralki ITS-0206
Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp on-line do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary to atuty, których nie znajdziesz u innych.

Zajrzyj na stronę producenta lub zapytaj nas.
Slican ITS-0286


Jeśli potrzebujesz tanich internetowych rozwiązań telekomunikacyjnych - mamy rozwiązanie dla Ciebie. Mała centralka klasy IP to pomost między tradycyjną telefonią a telefonią internetową. Wystarczy dostęp do sieci. Analogowe linie miejskie (FXO) i porty IP (IPO), abonenci wewnętrzni (FXS) i abonenci IP (IPS), współpraca z telefonami VoIP SIP, aplikacjami softphone oraz telefonami i faxami analogowymi oraz bramofonami to standardowe funkcje i wyposażenia centralki ITS-0286. Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp on-line do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary to atuty, których nie znajdziesz u innych.

Zajrzyj na stronę producenta lub zapytaj nas.
Powrót

TELZAM S.C. G. Machoń & G. Zapała, ul. Kaczyniec 18 (1-piętro) 42-600 Tarnowskie Góry  
tel. +48 32 285 53 24 mobil: +48 508 192 507  fax: +48 32 788 18 08  
e-mail: telzam@telzam.com.pl