STRONA GŁÓWNA          O FIRMIE          USŁUGI         AUTORYZACJE          CENNIKI          SERWIS          KONTAKT
Nasza oferta:Wideomonitoring

Systemy alarmowe

Centrale telefoniczne

Osprzęt do central telefonicznych

Telefony i telefaksy

Sieci teleinformatyczne

Domofony i bramofony
Systemy alarmoweJednym z czynników decydujących o jakości życia jest poczucie bezpieczeństwa. Powoduje to, że dążąc do jego poprawy decydujemy się często na instalowanie elektorniczncych urządzeń, które pomogą nam się poczuć bezpiecznie we własnym domu czy też ochronią go przed intruzami podczas naszej nieobecności, informując nas również o tym zagrożeniu.

System alarmowy jest słusznie uważany za jedno z najbardziej skutecznych rozwiązań mających na celu uniknięcie wizyty niepożadanych gości w naszym domu, mieszkaniu czy firmie. Potwierdzeniem tego mogą być statystyki kryminalne prowadzone przez Policję, czy też firmy ubezpieczeniowe. Ochrona przed intrazami nie jest jednak jedyną funkcją jaką może zaoferować nam system alarmowy. Prócz czujek, których zadaniem jest wykrywanie ruchu w chronionym pomieszczeniu są również czujki, których zadaniem jest wykrywanie gazów, których obecność w naszym mieszkaniu może okazać się śmiertelnym zagrożeniem, np. ulatniający się ziemny, propan-butan czy też tlenek węgla. System alarmowy w przypadku pojawienia się takiego zagrożenia nie tylko ostrzeże nas przed nim ale może również uruchomić mechanizmy przeciwdziałające takiemu zagrożeniu, np. włączyć automatyczną wentylację chronionych pomieszczeń. Innym rodzajem czujek są czujki wilgoci, chroniące nasze mieszkanie przed zalaniem. Alarm w momencie wykrycia takiego zagrożenia poinformuje nas o nim i równośnie np. odetnie odpowiednim elektrozaworym dopływ wody, chroniąc tym samym przed istotnymi stratami materialnymi.

Jednym z elementów naszej oferty są elektroniczne systemy zabezpieczeń. Zajmujemy się projektowaniem, montażem, obsługą i serwisem systemów alarmowych w dowolnych obiektach, zarówno w prywatnych domach jak i w sklepach, firmach i instytucjach. Preferujemy w tej dziedzinie, wypróbowany przez nas w wieloletnim doświadaczeniu, szereki asortyment produktów firmy Satel. W oparciu o niego tworzymy systemy alarmowe zgodnie z naszą fachową wiedzą i oczekiwaniami naszych klientów.

Zadaj nam pytanie.
SATEL INTEGRA


Centrale INTEGRA to nowoczesne i zaawansowane urządzenia, pozwalające zrealizować nie tylko najwyższej klasy systemy zabezpieczeń, ale także kontrolę dostępu i funkcje automatycznego sterowania - "inteligentnego budynku". Ich konstrukcja wykorzystuje doświadczenie zebrane przez firmę SATEL w trakcie kilkunastu lat projektowania uznanych i niezawodnych elektronicznych urządzeń alarmowych.

Zajrzyj na stronę producenta lub zapytaj nas.
SATEL VERSA


Wszechstronne centrale alarmowe VERSA są przeznaczone do zabezpieczania mieszkań, domów i małych obiektów biurowo-handlowych. Swoją wszechstronność zawdzięczają przede wszystkim szerokiej gamie dostępnych akcesoriów, a przemyślany interfejs użytkownika zapewnia łatwą codzienną obsługę systemu.

Zajrzyj na stronę producenta lub zapytaj nas.
SATEL MICRA


System bezprzewodowy MICRA zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o ochronie małych obiektów. Możliwość zastosowania bezprzewodowych czujek ruchu i kontaktronowych, zapewnia optymalną ochronę przed włamaniem,a bezprzewodowe czujki dymu i zalania mogą zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Obsługa systemu za pomocą pilotów, bezprzewodowego manipulatora czy telefonu komórkowego jest prosta i intuicyjna.

Zajrzyj na stronę producenta lub zapytaj nas.
Powrót

TELZAM S.C. G. Machoń & G. Zapała, ul. Kaczyniec 18 (1-piętro) 42-600 Tarnowskie Góry  
tel. +48 32 285 53 24 mobil: +48 508 192 507  fax: +48 32 788 18 08  
e-mail: telzam@telzam.com.pl